T: 02133119846 | تهران، خیابان لاله زار، کوچه اتحادیه، پاساژ اتحادیه، طبقه سوم واحد ۱۰

قوانین و مقررات

کاربر محترم، در راستای استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی فروشگاه آریما صنعت به موارد زیر عنایت فرمایید.
ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل شرایط و قوانین فروشگاه آریما صنعت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، به منزله قبول کلیه توافق‌های قبلی است.
هنگام استفاده کاربران از وب سایت فروشگاه آریما صنعت با پروفایل شخصی، استفاده از طرحهای تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه آریما صنعت به منزله آگاه بودن و پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویسها و خدمات فروشگاه آریما صنعت می‌باشد.

قوانین عمومی

کلیه اصول و موازین فروشگاه آریما صنعت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده می‌باشد و متعاقباٌ کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می‌باشد. در صورتی‌که در سرویسهای فروشگاه آریما صنعت تغییراتی ایجاد شود، استفاده مستمر کاربران از سایت به معنی پذیرش تغییرات می‌باشد. لازم به ذکر است اطلاع‌رسانی در رابطه با تغییرات در همین صفحه به‌روزرسانی خواهد شد.

تعریف مشتری

مشتری به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، ثبت سفارش و یا هر گونه استفاده دیگری از خدمات و اطلاعات سایت می‌نماید.
ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویسها و خدمات آریما صنعت استفاده کرده و سفارش اینترنتی خود را ثبت و خرید می‌کنید و یا به فروشگاه آریما صنعت ایمیل ارسال می‌نمایید و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که فروشگاه آریما صنعت به صورت الکترونیکی و یا تماس تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویسهای ویژه یا پرموشن‌ها، فروشگاه آریما صنعت برای اعضاء وب‌ سایت ایمیل یا پیامک ارسال می‌کند. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیلها و پیامکها نداشته باشند می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه آریما صنعت را در پروفایل خود لغو نمایند.
توجه داشته باشید تنها شماره‌ای که آریما صنعت از طریق آن پیامک ارسال می‌کند شماره 09109194728 می‌باشد. بنابراین ارسال هر گونه پیامک با شماره‌ای به غیر از 09109194728 تحت عنوان فروشگاه آریما صنعت تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه آریما صنعت بوده و شامل پیگرد قانونی می‌باشد.
در صورت دریافت چنین پیامکها و ایمیلهایی لطفا جهت پیگیری قانونی، آن را به ایمیل arimasanat@gmail.com و یا شماره 02133119856 اطلاع دهید.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

گروه آریما صنعت به اطلاعات خصوصی اشخاص و کاربران احترام گذاشته و ملزم به حفاظت از آن می باشد. گروه آریما صنعت متعهد می باشد که از حریم شخصی کاربران دفاع و حفاظت نموده و در این راستا تمام تلاش خود را در جهت هر چه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده کاربران از سایت توسعه دهد.
تمامی مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه آریما صنعت، مانند متن، گرافیک، لوگو، آیکن دکمه‌ها، تصاویر، ویدئوهای تصویری و تمامی داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه آریما صنعت جزئی از اموال گروه آریما صنعت بوده و حق استفاده و نشر و کپی تمامی مطالب موجود، در انحصار گروه آریما صنعت است و هر گونه استفاده بدون کسب اجازه کتبی، حق پیگرد را برای گروه آریما صنعت محفوظ می‌دارد. علاوه بر این، تمام متون و اسکریپت‌ها و اسامی محصولات قابل ارائه از طریق خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه آریما صنعت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار گروه آریما صنعت می‌باشد و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری، قابل پیگیری قانونی می‌باشد. کاربران مجاز به استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب سایت فروشگاه آریما صنعت و یا هر یک از مطالب و خدمات، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از ربات یا داده‌ کاوی یا روشهای مشابه مانند جمع‌آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای گروه آریما صنعت محفوظ می‌باشد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه آریما صنعت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران می‌باشد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

از روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثناء تعطیلات عمومی در ایران روز کاری محسوب شده و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول ایام کاری و اولین روز پس از تعطیلات، پردازش خواهد شد. امکان دسترسی و سفارش‌گذاری توسط مشتریان هر هفت روز هفته و هر 24 ساعت شبانه‌روز خواهد بود.
کلیه سفارشات ثبت شده در سایت فروشگاه آریما صنعت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‌گیرد.
فروشگاه آریما صنعت بنا به مصلحت (مانند شرایط نوسانات شدید بازار و ….) مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و باید کلیه سفارشات ثبت شده قبل از توقف سفارش‌گیری، تهیه و ارسال گردد. حق قطع فروش کلیه یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای فروشگاه آریما صنعت محفوظ می‌باشد.
کاربران باید در هنگام ثبت سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل تکمیل نمایند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش مشتری قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره‌ تلفنهای همراه و ثابت توسط مشتری به منزله مورد تأیید بودن آنها می‌باشد. در صورتیکه موارد فوق به طور صحیح وارد نشود، کارشناسان آریما صنعت جهت تکمیل فرایند و اطمینان از صحت ثبت سفارش با مشتری تماس حاصل می‌کنند.
در صورت بروز هر گونه خطا در رابطه با ارزش‌گذاری ریالی کالاها در سایت آریما صنعت، حق ابطال سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای آریما صنعت محفوظ می‌باشد و فروشگاه موظف است در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز نماید و کاربر با خرید از فروشگاه آریما صنعت می‌پذیرد که با آگاهی وارد سایت شده و در این خصوص به جز استرداد وجه، هیچ گونه ادعایی نخواهد داشت.
در صورت اتمام موجودی یک محصول با سفارش ثبت شده، مراتب به اطلاع مشتری خواهد رسید و کارشناسان گروه آریما صنعت با پیشنهاد جایگزین یا محصول مشابه، سعی در جلب رضایت مشتری می‌نمایند و یا سفارش لغو خواهد شد.
بدیهی است در صورت جایگزینی با محصول جدید یا تغییر قیمت محصول خریداری شده، مابه‌التفاوت قیمت محصول از خریدار اخذ و یا به حساب مشتری طی 72 ساعت واریز خواهد گشت.
در صورت لغو سفارش، تمام هزینه‌ها ظرف مدت 72 ساعت به حساب کاربر واریز خواهد شد.
در صورتیکه کاربر در بازه زمانی مقرر جهت تحویل کالا در مکان مشخص شده حضور نداشته باشد، بسته سفارش به فروشگاه آریما صنعت ارجاع داده خواهد شد و هزینه بازگشت و ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.
ارسال محصولات به شهرستانها از طریق باربری انجام خواهد شد و هزینه ارسال بصورت پس کرایه به عهده مشتری خواهد بود. بدیهی است با توجه به متغیر بودن ابعاد و وزن سفارشات و شهر مقصد، قیمت کرایه متفاوت خواهد بود.

خسارت در هنگام حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد هر مرسوله‌ و تحویل به شرکتهای ترابری معتبر و اعلام بارنامه مرسوله همراه با بیمه باربری بدین معنی می‌باشد که بروز هر گونه مشکل در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل می‌باشد و گروه آریما صنعت تنها در صورت تأیید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌کند.

نحوه ارجاع

با توجه به اینکه گروه آریما صنعت همواره حامی و مدافع حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد، لذا جهت مرجوع کردن کالاهایی که شرایط ارجاع داشته باشند، 72 ساعت زمان در نظر گرفته تا محصولات بصورت اولیه یعنی با همان بسته‌بندی ابتدایی و ظاهر فیزیکی سالم عودت داده شوند. بدیهی است محصولاتی که بسته‌بندی و جعبه آن از بین رفته باشد و یا شکل ظاهری محصول مخدوش گشته باشد غیر قابل عودت و بازگشت می‌باشد. همچنین کالاهایی که به سفارش کاربران تهیه می‌شوند یا به مقدار نیازی که کاربران سفارش می‌دهند مانند کابل که به اندازه نیاز مشتری برش داده می‌شود غیر قابل ارجاع می‌باشد.

گارانتی

اجناس دارای گارانتی شامل هزینه ارسال مجدد نمی‌باشند.
جهت استفاده از گارانتی، ارائه فاکتور خرید یا شماره ثبت سفارش که سوابق کاربر در آن ثبت گردیده الزامی می‌باشد.

نقدها، نظرات، ارتباطات و سایر مطالب

سایت‌هایی که در آگهی‌ها و یا صفحات سایت فروشگاه آریما صنعت لینک می‌شوند را افرادی خارج از گروه آریما صنعت اداره می‌کنند. لذا سایت فروشگاهی آریما صنعت نمی‌تواند در قبال آنها تضمینی داشته باشد. در صورت استفاده توسط کاربر مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی که ناشی از دریافت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به سایتهای لینک شده در سایت آریما صنعت باشد به عهده کاربران می‌باشد.
-حق نمایش یا عدم نمایش نظرات (در صورتی که مخالف با موازین و شئونات باشد) برای فروشگاه آریما صنعت محفوظ می‌باشد.
-کاربران در نظر داشته باشند ویرایشهایی که برای رعایت قوانین ذکر شده صورت می‌گیرد، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.
همچنین نظراتی که کاربران در خصوص محصولات و یا نحوه خدمات گروه آریما صنعت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد می‌باشد و برای کاربران و فروشگاه آریما صنعت فاقد مسئولیت می‌باشد.
گروه آریما صنعت در جهت ارائه تمامی سرویسها و خدمات، نهایت دقت و تلاش خود را با کمک تمامی نیروهای مجرب این مجموعه بکار گرفته است تا بتواند رضایت مشتریان را جلب نماید. بدین منظور تولید محتوا از شرکتهای تولیدکننده و نیز سایتهای منبع، برگردان گشته است. لذا فروشگاه آریما صنعت تمام سعی خود را نموده تا اطلاعات مندرج در محصولات یا مطالب دیگر سایت، عاری از خطا و تناقض باشد.اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه آریما صنعت با اطلاعات درج شده در سایت تناقض داشته باشد، ضمن استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه آریما صنعت ملزم به تصحیح و ارائه محصول مطابق با اطلاعات ارائه شده می‌باشد.
گروه آریما صنعت مسئولیتی در رابطه با حذف صفحات و یا لینکهای از دست رفته ندارد.
خدمات و سرویسهای سایت آن گونه که هست ارائه می‌شود و گروه آریما صنعت تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشی از عواملی چون مشکلات اینترنتی، تجهیزات کامپیوتری و مخابراتی و غیره باشد را بر عهده ندارد.
سایت فروشگاه آریما صنعت دارای سرویسهای جمعی از قبیل اتاق گفتگو و تابلوی اعلانات گروههای خبری می‌باشد که برای سهولت در ارتباط مشتریان با یکدیگر ارائه گردیده است. استفاده از سرویسهای دسته‌جمعی فقط جهت ثبت، ارسال و دریافت پیامها که مرتبط با آن سرویس خاص باشد با توافق انجام می‌گیرد.
کلیه محتویات سایت فروشگاه آریما صنعت شامل قانون حق تکثیر متعلق به گروه آریما صنعت می‌باشد.

سیاست قیمت‌گذاری

سیاست قیمت‌گذاری در فروشگاه آریما صنعت مبتنی بر حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد و قیمتهای ارائه شده بر اساس قیمت عمده‌فروشی بوده که مبالغ توسط تولیدکنندگان یا تأمین‌کنندگان یا تجار آن محصولات بر اساس مدل رقابتی در بازار تعیین می‌گردد. با توجه به گستردگی محصولات فروشگاه آریما صنعت در مواردی نادر به علت نوسانات قیمت بازار و یا اشتباه در قیمت‌گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، گروه آریما صنعت موظف است ابتدا مبلغ سفارش را بطور کامل عودت و موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع داده و نسبت به جایگزینی محصول مشابه با فرد سفارش‌دهنده مذاکره نمایند.
در ضمن اگر کالایی پس از ثبت سفارش با کاهش قیمت مواجه شود، سفارش باید به روز رسانی شده و قیمت جدید اعمال گردد. قیمت کلیه محصولات بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده محاسبه گردیده و مشتری مبلغ جداگانه‌ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‌نماید. همچنین هزینه بسته‌بندی به عهده گروه آریما صنعت بوده و نیز هزینه ارسال داخل شهر تهران به عهده فروشنده می‌باشد. در سایر شهرستانها بصورت پس کرایه از طریق پست یا باربری به عهده خریدار می‌باشد.

نمایندگی

فروشگاه آریما صنعت در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویسها، تراکنشهای مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی مستقر در تهران انجام می‌پذیرد. در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب از طریق گروه آریما صنعت پیگرد قانونی دارد.

قوه قهریه

در صورت بروز هر گونه موارد قهریه، فروشگاه آریما صنعت هیچ گونه مسئولیتی ندارد ولی در تمامی شرایط عادی، قوانین مندرج قابل اجرا می‌باشد.

حریم خصوصی

فروشگاه آریما صنعت ضمن ارزش نهادن به حریم شخصی کاربران برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی اماکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدمات مطمئن به کاربران ارائه دهد. لذا گروه آریما صنعت ملزم به رعایت حریم شخصی کلیه کاربران می‌باشد.

صدور فاکتور

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که تمامی فعالیتهای گروه آریما صنعت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور فروش جهت مشتریان حقیقی صادر می‌گردد و برای مشتریان حقوقی و بنا به درخواست این گروه از مشتریان (مشتریان حقوقی)، فاکتور رسمی با گواهی ارزش افزوده صادر می‌گردد. از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم می‌باشد.

تحویل کالا

جهت تحویل سفارش توسط شخصی به غیر از کاربر، کاربر می‌تواند نام، آدرس، شماره تماس شخص دیگر را جهت تحویل گرفتن همان سفارش وارد کند و فروشگاه آریما صنعت تنها برای همان سفارش از این اطلاعات استفاده می‌نماید.